Bestuur Nederlandse Kitesurf Vereniging

VoorzitterRene Bosvoorzitter@kitesurfvereniging.nlLandelijke betrekkingen
CommunicatieAnouk Spruitcommunicatie@kitesurfvereniging.nlNieuwswaardigheden
PenningmeesterBouke Borgerpenningmeester@kitesurfvereniging.nlLidmaatschap en contributie
Bestuurder VeiligheidStephan Zaatsafety@kitesurfvereniging.nlVeiligheidszaken
RegiocommissarisRichard Dorlandregiocommissaris@kitesurfvereniging.nlSpotbeheerders, regiozaken
Externe BetrekkingenRonald ten Bodenr.boden@kitesurfvereniging.nlEvenementen
WedstrijdcommissarisRudolf de Roowedstrijden@kitesurfvereniging.nlWedstrijden

Medewerker Nederlandse Kitesurf Vereniging

RegiocoordinatorHans van der Hulstregiocoordinator@kitesurfvereniging.nlSpotbeheerders, regiozaken, wet en regelgeving

Algemene gegevens

Postadres:
Brederodestraat 18
2042BE Zandvoort

Bank: ING Bank
IBAN: NL35INGB0008974509
BIC: INGBNL2A

KvK: 17125968