Bestuur Nederlandse Kitesurf Vereniging

VoorzitterRene Bosvoorzitter@kitesurfvereniging.nl
SecretarisRick Kuipersecretaris@kitesurfvereniging.nl
PenningmeesterBouke Borgerpenningmeester@kitesurfvereniging.nl
Bestuurder VeiligheidDave Otterleeveiligheidscommissaris@kitesurfvereniging.nl
RegiocommissarisStephan Zaatregiocommissaris@kitesurfvereniging.nl
Externe BetrekkingenRonald ten Bodenr.boden@kitesurfvereniging.nl
WedstrijdcommissarisLisa van den Doolwedstrijdcommissaris@kitesurfvereniging.nl

Algemene Leden Vergaderingen

Presentaties en notulen van ALV’s zijn op te vragen via e-mail bij de secretaris.

 

Statuten NKV

Als je de statuten van de NKV wilt inzien dan kun je deze opvragen per e-mail bij de secretaris