Aanspreekpunt per regio / kitesurfspot

Kitesurfers dragen gezamenlijke verantwoording voor behouden van en veiligheid op een kitesurfspot.

De NKV heeft voor veel regio’s / spots een spotbeheerder. Hij/zij is voor die spot het aanspreekpunt voor kiters en lokale overheden en de ogen en oren van NKV. Voor enkele regio’s / spots is nog géén beheerder, en daar kun jij wat aan doen.

Door jezelf aan te melden als spotbeheerder van jouw regio of “home” spot, kan je veel betekenen voor je mede-kitesurfers. 

In het onderstaande overzicht kun je zien voor welke spots we nog een beheerder zoeken.

Naam *

Telefoon *

E-mail *

Interesse regiocoördinator voor spot: *

Gelieve dit veld leeg te laten.

Kitesurfers respecteren de algemene veiligheid en  natuurwaarden. Op locaties waar kitesurfen op een veilige manier kan en geen natuurwaarden wordt aangetast, moeten we gewoon het water op mogen!

Er zijn in Nederland een aantal toegewezen plekken waar het toegestaan is om te kitesurfen. Helaas mag je niet op elk stuk zee- of binnenwater kitesurfen. In het onderstaande overzicht staat waar je wel en niet het water op mag! Zonder de inzet van de NKV waren veel huidige locaties voor het kitesurfen inmiddels verleden tijd!

Ergens wel of niet mogen kitesurfen; waar hangt dat vanaf?

Sterk versimpeld: Europese en landelijke wet- en regelgeving over veiligheid en behoud van natuurwaarde dicteert de mogelijkheden.

Zoek maar eens op: Kitesurfen + Binnenvaart Politie Reglement of Natura 2000

Het moge duidelijk zijn: op sommige plaatsen is het niet verstandig en zelfs schadelijk als je het water op gaat. Informeer jezelf goed wat de regels zijn voor op de spot waar jij wilt gaan kitesurfen.

SpotStatusVertegenwoordiger
Warder (1 april tot 1 oktober)Toegestaan

Remco Houtkamp (waarnemend)

edam@kitesurfvereniging.nl

0614390205

Rilland-Bath (Zimmermangeul)Verboden

Mark Gorter

westerschelde@kitesurfvereniging.nl

06-55766237

BaarlandToegestaan

Mark Gorter

westerschelde@kitesurfvereniging.nl

06-55766237

VlissingenVerboden

Rob Maas
maas.stijnie@gmail.com
06-28634305

Vlieland (Wadkant)VerbodenAant van de Veen
vlieland@kitesurfvereniging.nl
06-51520489
TjeukemeerVerbodenVacant
Texel (Ceres)VerbodenCees Daalder
Texel@kitesurfvereniging.nl
06-10470087
Schiermonnikoog (Wadkant)VerbodenBerend De Haan
Schiermonnikoog@kitesurfvereniging.nl
06-24696803
LelystadVerbodenEdo van Loon
Lelystad@kitesurfvereniging.nl
06-11711876
HuizenVerbodenDonald van Lier
lier14@zonnet.nl
HoornVerboden

Rik Mahieu
hoorn@kitesurfvereniging.nl
06-15321918

Herkingen (greveling)VerbodenVacant
HellevoetsluisVerbodenVacant
DomburgVerboden

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

Borssele (de Kaloot)Toegestaan

Mark Gorter
westerschelde@kitesurfvereniging.nl
06-55766237

AndijkVerbodenBas Meerwijk
Westfriesland@kitesurfvereniging.nl
Amsterdam (IJburg)VerbodenOkke Engels
info@kitezone.nl
06-81155990
Ameland (veerdam oost)VerbodenKevin Kiewiet
Ameland@kitesurfvereniging.nl
06-10888501
Almere (overig)VerbodenMartijn Frie
almere@kitesurfvereniging.nl
06-26839279
Zwarte Polder/CadzandToegestaan

Barth Gortmans
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
0117-392110

ZuidlaardermeerGedoogdWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
Zandmotor/ZuiderstrandGedoogd

Roel 
Zandmotor@kitesurfvereniging.nl
06-14356982

SchellinkhoutGedoogd

Bas Meerwijk
Westfriesland@kitesurfvereniging.nl

PaulinapolderToegestaan

Bart Gorthmanns
zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

Lauwersmeer Hoek v. BantGedoogdWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
GrevelingendamGedoogdGer Dersjant
Binnendelta@kitesurfvereniging.nl
EnkhuizenGedoogdBas Meerwijk
Westfriesland@kitesurfvereniging.nl
Edam GalgenveldGedoogd

Remco Houtkamp (waarnemend)
Edam@kitesurfvereniging.nl
06-614390205

DelfzijlToegestaanWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
Cadzand HaventjeToegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

Breskens (1e+2e Strange)Toegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

Blauwe StadGedoogdWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
WorkumToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
Wijk aan zee - PierToegestaanFabian Olthof
Wijkaanzee@kitesurfvereniging.nl
06-46842112
Wijk aan Zee - BunkerToegestaanFabian Olthof
Wijkaanzee@kitesurfvereniging.nl
06-46842112
Wassenaarse slagToegestaan

Joris Verhoeven
Wassenaarseslag@kitesurfvereniging.nl
06-13218915

VrouwenpolderToegestaan

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

Vlieland NoordzeeToegestaanThijs Vunderink
Vlieland@kitesurfvereniging.nl
06-25348975
Texel (Wadkant Dijkmanshuizen)ToegestaanCees Daalder
Texel@kitesurfvereniging.nl
06-10470087
Texel (Paal 9+17)ToegestaanCees Daalder
Texel@kitesurfvereniging.nl
06-10470087
Terschelling (Paal 9-11)ToegestaanKlaas Smit
terschelling@kitesurfvereniging.nl
Terschelling (Groene Strand)ToegestaanKlaas Smit
terschelling@kitesurfvereniging.nl
Strand SlufterToegestaan

Rene van der Borst
Slufter@kitesurfvereniging.nl
06-51695196

Strand HorstToegestaanBarry van Lingen
Strandhorst@kitesurfvereniging.nl
06-28097832
StavorenToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
Schiermonnikoog (Noordzeezijde)ToegestaanBerend De Haan
Schiermonnikoog@kitesurfvereniging.nl
06-24696803
ScheveningenToegestaanJoost Janssen
scheveningen@kitesurfvereniging.nl
Roompot - Beach (Kamperland)Toegestaan

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

RockanjeToegestaanDave Otterlee
Hoekvanholland@kitesurfvereniging.nl
06-26848626
OuddorpToegestaanEvan Kruger
Oostvoorne@kitesurfvereniging.nl
06-40997869
Oostvoornse meerToegestaanEvan Kruger
Oostvoorne@kitesurfvereniging.nl
06-40997869
Oostvoorne (autostrand)ToegestaanEvan Kruger
Oostvoorne@kitesurfvereniging.nl
06-40997869
Oesterdam (Tholen)ToegestaanLeon Ernst
Oosterschelde@kitesurfvereniging.nl
06-31785225
Noordwijk (Noord-Zuid KSN)ToegestaanRik Admiraal
Noordwijk@kitesurfvereniging.nl
06-24882882
Neeltje JansToegestaan

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

MuiderbergToegestaanGerrit Renooij
Muiderberg@kitesurfvereniging.nl
06-26712462
Mirns ('t Mirnse Klif)ToegestaanVacant
MedemblikToegestaan

Eva Krul en Ferry Kager
Medemblik@kitesurfvereniging.nl

06-19015972

Makkum (Noordstrand)ToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
LemmerToegestaanVacant
Lauwersoog WadkantToegestaanTaco Kluwer
lauwersoog@kitesurfvereniging.nl
Langevelderslag (Noordwijk)ToegestaanRik Admiraal
Noordwijk@kitesurfvereniging.nl
06-24882882
KornwerderzandToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
KijkduinToegestaanJoost Janssen
Kijkduin@kitesurfvereniging.nl
06-14356982
KatwijkToegestaanVacant
IJmuiderslagToegestaan

Guido Nijzink
ijmuiderslag@kitesurfvereniging.nl
06-30393155

IJmuidenToegestaan

Guido Nijzink
ijmuiderslag@kitesurfvereniging.nl
06-30393155

Hoek van HollandToegestaanDave Otterlee
Hoekvanholland@kitesurfvereniging.nl
06-26848626
HindeloopenToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
HarlingenToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
Egmond (Binnen)Toegestaan

Job Marchand
egmond@kitesurfvereniging.nl
06-23997466

Egmond (aan Zee)Toegestaan

Job Marchand
egmond@kitesurfvereniging.nl
06-23997466

Den Helder (Huisduinen)ToegestaanGerrit Visser
Denhelder@kitesurfvereniging.nl
06-10511639
Castricum aan ZeeToegestaan

Ronald Glasbergen

castricumaanzee@kitesurfvereniging.nl

0642717475

CallantsoogToegestaanVacant
Cadzand-BadToegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

BrouwersdamToegestaanEvan Kruger
Brouwersdam@kitesurfvereniging.nl
06-40997869
Bonaire KitebeachToegestaanVacant
Bloemendaal aan ZeeToegestaanVacant
Bergen op ZoomToegestaanVacant
Bergen aan ZeeToegestaanVacant
Ameland (Paal 17.4-9 / 3-4 / 8.2-11.3)ToegestaanKevin Kiewiet
Ameland@kitesurfvereniging.nl
06-10888501
Almere (IJmeerdijk)ToegestaanGerrit Renooij
Muiderberg@kitesurfvereniging.nl
06-26712462
Zandvoort - The SpotToegestaanVacant
Zandvoort - WatersportverenigingToegestaanVacant