Aanspreekpunt per regio / kitesurfspot

Kitesurfers dragen gezamenlijke verantwoording voor behouden van en veiligheid op een kitesurfspot.

De NKV heeft voor veel regio’s / spots een spotbeheerder. Hij/zij is voor die spot het aanspreekpunt voor kiters en lokale overheden en de ogen en oren van NKV. Voor enkele regio’s / spots is nog géén beheerder, en daar kun jij wat aan doen.

Door jezelf aan te melden als spotbeheerder van jouw regio of “home” spot, kan je veel betekenen voor je mede-kitesurfers. 

In het onderstaande overzicht kun je zien voor welke spots we nog een beheerder zoeken.

Naam *

Telefoon *

E-mail *

Interesse regiocoördinator voor spot: *

Gelieve dit veld leeg te laten.

Kitesurfers respecteren de algemene veiligheid en  natuurwaarden. Op locaties waar kitesurfen op een veilige manier kan en geen natuurwaarden wordt aangetast, moeten we gewoon het water op mogen!

Er zijn in Nederland een aantal toegewezen plekken waar het toegestaan is om te kitesurfen. Helaas mag je niet op elk stuk zee- of binnenwater kitesurfen. In het onderstaande overzicht staat waar je wel en niet het water op mag! Zonder de inzet van de NKV waren veel huidige locaties voor het kitesurfen inmiddels verleden tijd!

Ergens wel of niet mogen kitesurfen; waar hangt dat vanaf?

Sterk versimpeld: Europese en landelijke wet- en regelgeving over veiligheid en behoud van natuurwaarde dicteert de mogelijkheden.

Zoek maar eens op: Kitesurfen + Binnenvaart Politie Reglement of Natura 2000

Het moge duidelijk zijn: op sommige plaatsen is het niet verstandig en zelfs schadelijk als je het water op gaat. Informeer jezelf goed wat de regels zijn voor op de spot waar jij wilt gaan kitesurfen.

TitelCategorieOmschrijving
KrabbedijkeVerboden

Mark Gorter

westerschelde@kitesurfvereniging.nl

06-55766237

Amstelmeer Lutje-strand zuidToegestaanDion Koopman bloemendaalaanzee@kitesurfvereniging.nl 06-38909494
Groot ValkenisseToegestaan

Rob Maas
vlissingen@kitesurfvereniging.nl
06-28634305

Terneuzen (put van)Toegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

GrevelingenToegestaan

Leon Ernst
Oosterschelde@kitesurfvereniging.nl
06-31785225

Haringvliet HellevoetsluisToegestaanVacant
Elburg (1 april tot 1 oktober)Toegestaanjorn Kappenstein Elburg@kitesurfvereniging.nl 0525-680837
Warder (1 april tot 1 oktober)Toegestaan

Remco Houtkamp (waarnemend)

edam@kitesurfvereniging.nl

0614390205

Rilland-Bath (Zimmermangeul)Verboden

Mark Gorter

westerschelde@kitesurfvereniging.nl

06-55766237

BaarlandToegestaan

Mark Gorter

westerschelde@kitesurfvereniging.nl

06-55766237

VlissingenVerboden

Rob Maas
vlissingen@kitesurfvereniging.nl
06-28634305

Vlieland (Wadkant)VerbodenAant van de Veen
vlieland@kitesurfvereniging.nl
06-51520489
TjeukemeerVerbodenVacant
Texel (Ceres)VerbodenCees Daalder
Texel@kitesurfvereniging.nl
06-10470087
Schiermonnikoog (Wadkant)VerbodenBerend De Haan
Schiermonnikoog@kitesurfvereniging.nl
06-24696803
LelystadVerbodenEdo van Loon
Lelystad@kitesurfvereniging.nl
06-11711876
HuizenVerbodenvacant
HoornVerboden

Rik Mahieu
hoorn@kitesurfvereniging.nl
06-15321918

HellevoetsluisToegestaanVacant
DomburgVerboden

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

Borssele (de Kaloot)Toegestaan

Mark Gorter
westerschelde@kitesurfvereniging.nl
06-55766237

AndijkVerbodenEva Krul en Ferry Kager Medemblik@kitesurfvereniging.nl 06-19015972 & 06-19011862
Amsterdam (IJburg)VerbodenOkke Engels
info@kitezone.nl
06-81155990
Ameland (veerdam oost)VerbodenKevin Kiewiet
Ameland@kitesurfvereniging.nl
06-10888501
Almere (overig)VerbodenMartijn Frie
almere@kitesurfvereniging.nl
06-26839279
Zwarte Polder/CadzandToegestaan

Barth Gortmans
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
0117-392110

ZuidlaardermeerToegestaanWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
Zandmotor/ZuiderstrandGedoogdRoel Oude Avenhuis Zandmotor@kitesurfvereniging.nl 06-42579042
SchellinkhoutGedoogdRik Mahieu Schellinkhout@kitesurfvereniging.nl 06-15321918
PaulinapolderToegestaan

Bart Gorthmanns
zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

Lauwersmeer Hoek v. BantGedoogdWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
Grevelingendam (Herkingzijde)Toegestaanvacant
EnkhuizenGedoogdBas Meerwijk
Westfriesland@kitesurfvereniging.nl
Edam GalgenveldGedoogd

Remco Houtkamp (waarnemend)
Edam@kitesurfvereniging.nl
06-614390205

DelfzijlToegestaanWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
Cadzand HaventjeToegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

Breskens (1e+2e Strange)Toegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

Blauwe StadGedoogdWalter Timmermans
Groningen@kitesurfvereniging.nl
WorkumToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
Wijk aan zee - PierToegestaanFabian Olthof
Wijkaanzee@kitesurfvereniging.nl
06-46842112
Wijk aan Zee - BunkerToegestaanFabian Olthof
Wijkaanzee@kitesurfvereniging.nl
06-46842112
Wassenaarse slagToegestaan

Joris Verhoeven
Wassenaarseslag@kitesurfvereniging.nl
06-13218915

VrouwenpolderToegestaan

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

Vlieland NoordzeeToegestaanThijs Vunderink
Vlieland@kitesurfvereniging.nl
06-25348975
Texel (Wadkant Dijkmanshuizen)ToegestaanCees Daalder
Texel@kitesurfvereniging.nl
06-10470087
Texel (Paal 9+17)ToegestaanCees Daalder
Texel@kitesurfvereniging.nl
06-10470087
Terschelling (Paal 9-11)ToegestaanKlaas Smit
terschelling@kitesurfvereniging.nl
Terschelling (Groene Strand)ToegestaanKlaas Smit
terschelling@kitesurfvereniging.nl
Strand SlufterToegestaan

Rene van der Borst
Slufter@kitesurfvereniging.nl
06-51695196

Strand HorstToegestaanBarry van Lingen
Strandhorst@kitesurfvereniging.nl
06-28097832
StavorenToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
Schiermonnikoog (Noordzeezijde)ToegestaanBerend De Haan
Schiermonnikoog@kitesurfvereniging.nl
06-24696803
ScheveningenToegestaanJoost Janssen
scheveningen@kitesurfvereniging.nl 06-14356982
Roompot - Beach (Kamperland)Toegestaan

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

RockanjeToegestaanDave Otterlee
Hoekvanholland@kitesurfvereniging.nl
06-26848626
OuddorpToegestaanvacant
Oostvoornse meerToegestaan

Rien Heintz
oostvoorne@kitesurfvereniging.nl
06-18653539

Oostvoorne (autostrand)ToegestaanRien Heintz oostvoorne@kitesurfvereniging.nl 06-18653539
Oesterdam (Tholen)ToegestaanLeon Ernst
Oosterschelde@kitesurfvereniging.nl
06-31785225
Noordwijk (Noord-Zuid KSN)ToegestaanRik Admiraal
Noordwijk@kitesurfvereniging.nl
06-24882882
Neeltje JansToegestaan

Sil van der Velden
vrouwenpolder@kitesurfvereniging.nl
06-22964016

MuiderbergToegestaanGerrit Renooij
Muiderberg@kitesurfvereniging.nl
06-26712462
Mirns ('t Mirnse Klif)ToegestaanVacant
MedemblikToegestaan

Eva Krul en Ferry Kager
Medemblik@kitesurfvereniging.nl

06-19015972

Makkum (Noordstrand)ToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
LemmerToegestaanVacant
Lauwersoog WadkantToegestaanTaco Kluwer
lauwersoog@kitesurfvereniging.nl
Langevelderslag (Noordwijk)ToegestaanJeroen Strik Langevelderslag@kitesurfvereniging.nl 06-54630020
KornwerderzandToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
KijkduinToegestaanRoel Oude Avenhuis Zandmotor@kitesurfvereniging.nl 06-42579042
KatwijkToegestaanVacant
IJmuiderslagToegestaan

Guido Nijzink
ijmuiderslag@kitesurfvereniging.nl
06-30393155

IJmuidenToegestaan

Guido Nijzink
ijmuiderslag@kitesurfvereniging.nl
06-30393155

Hoek van HollandToegestaanDave Otterlee
Hoekvanholland@kitesurfvereniging.nl
06-26848626
HindeloopenToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
HarlingenToegestaanMichael Foelling
Sudwestfryslan@kitesurfvereniging.nl
+4915165178541
Egmond (Binnen)Toegestaan

Job Marchand
egmond@kitesurfvereniging.nl
06-23997466

Egmond (aan Zee)Toegestaan

Job Marchand
egmond@kitesurfvereniging.nl
06-23997466

Den Helder (Huisduinen)Toegestaanvacant
Castricum aan ZeeToegestaan

Ronald Glasbergen

castricumaanzee@kitesurfvereniging.nl

0642717475

CallantsoogToegestaanVacant
Cadzand-BadToegestaan

Bart Gorthmanns
Zeeuwsvlaanderen@kitesurfvereniging.nl
06-54787549

BrouwersdamToegestaanEvan Kruger
Brouwersdam@kitesurfvereniging.nl
06-40997869
Bonaire KitebeachToegestaanVacant
Bloemendaal aan ZeeToegestaanDion Koopman bloemendaalaanzee@kitesurfvereniging.nl 06-38909494
Bergen aan ZeeToegestaanVacant
Ameland (Paal 17.4-9 / 3-4 / 8.2-11.3)ToegestaanKevin Kiewiet
Ameland@kitesurfvereniging.nl
06-10888501
Almere (IJmeerdijk)ToegestaanGerrit Renooij
Muiderberg@kitesurfvereniging.nl
06-26712462
Zandvoort - The SpotToegestaanDave de Jonge zandvoort@kitesurfvereniging.nl 06-20492772
Zandvoort - WatersportverenigingToegestaanDave de Jonge zandvoort@kitesurfvereniging.nl 06-20492772